Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці запропонували місцевим органам влади створити соціальні будинки. За словами голови черкаського регіонального відділення ПППУ Анатолія Хмільківського, під одним дахом можна буде зібрати кілька соціальних служб. На його думку, такі соцбудинки можна створити на базі дитячих дошкільних установ, що вивільняються, та інших приміщень.
„У Черкасах багато приміщень колишніх заводів, які не використовуються. За бажанням влада знайде, де розмістити такі будинки, адже забезпечивши гідні умови для людей старшого покоління, ми закладемо основи і своєї старості”, - переконаний він.
Голова регіонального відділення ПППУ намагається достукатися до влади, аби започаткувати конкретний проект. „З свого боку я планую організувати залучення підприємців області до фінансування проекту”, - запевняє він, додаючи, що головне – врегулювати це питання з владою.
Партійці пропонують організувати й запровадити спеціалізовані автобуси для пенсіонерів, інвалідів на міських маршрутах до найбільш значимих об’єктів, визначити режим їх роботи таким чином, щоб він збігався з прийомними днями соціальних служб. При визначенні маршрутів дуже важливо поінформувати населення про наміри, аби можна було повніше задовольнити їх потреби. На думку черкаських партійців, люди похилого віку мають право безперешкодно добиратися до офісів пенсійного фонду, управління соціального захисту, реабілітаційних центрів, госпіталю для учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, лікарень тощо.
А нещодавно за сприяння Анатолія Хмільківського ветеранам міста, які в 1942- 1943 роках брали участь в обороні блокадного Ленінграда, вручили нагороди від імені Росії. Тривалий час ветерани, які мали документальні підтвердження участі в прориві ленінградського кільця, намагалися достукатися до влади, щоб визначити свій статус. І лише втручання черкаської організації ПППУ зрушило справу з мертвої точки.
|